Розробка програмного забезпечення на замовлення

Комплексні послуги зі створення програмного забезпечення

Ми поєднуємо досвід розробки програмного забезпечення та галузеві знання експертів, щоби створювати масштабовані ІТ-рішень як для амбітних стартапів, так і для великих корпорацій.

Продуктова розробка програмного забезпечення

У ISsoft великий досвід надання послуг комплексної розробки програмних продуктів для замовників, у яких недостатньо власних ресурсів для реалізації проєкту. Завдяки численній команді професіоналів у наших центрах розробки ми можемо з легкістю інтегрувати нових фахівців у проєктні команди наших клієнтів або повністю взяти на себе всі технологічні функції залежно від завдання поставленого замовником.

Розробка enterprise-додатків

Програмісти ISsoft створюють надійне й масштабоване програмне забезпечення, що автоматизує бізнес-процеси клієнтів. Ми розробляємо enterprise-додатки, що включають як програмні засоби для зберігання даних і систем документообігу, так і унікальні для кожної організації бізнес-рішення. ISsoft також інтегрує програмне забезпечення з CRM, ERP та іншими системами.

Кастомізація продуктів третіх сторін

Команда розробників ISsoft може кастомізувати продукти третіх сторін для створення масштабованих IT-рішень, щоби допомогти замовникам заощадити час і гроші. Спеціалісти ISsoft адаптують продукт, обраний клієнтом, під конкретні бізнес-завдання і вимоги замовника. Понад 17+ років ми успішно кастомізуємо різні платформи і продукти, зокрема MS Dynamics, SharePoint, Salesforce та інші рішення.

Міграція й оновлення застарілого ПЗ

Команда ISsoft надає послуги з міграції та оновлення застарілого програмного забезпечення. Ми допомагаємо клієнтам адаптувати ІТ-середовище свого бізнесу під сучасні вимоги за допомогою оновлення коду застарілих додатків, перенесення даних у хмару й модернізації ПЗ під актуальний стек технологій.

Наш стек технологій і досвід

Команда розробників ISsoft використовує різні мови програмування, фреймворки, бібліотеки та інші інструменти залежно від вимог проєкту. Ми не відстаємо від технологічної еволюції і відкриваємо власні R&D лабораторії, щоби досліджувати нові технологій і впроваджувати інновації в проєкти наших замовників.

.NET

Наша команда використовує весь спектр технологій Microsoft для розробки хмарних, веб-, десктопних, розподілених, smart- і мобільних додатків. Завдяки великому досвіду наших.NET розробників ми створюємо сучасні програмні рішення в найкоротші терміни.

Java

Java — одна з найпопулярніших мов програмування, оскільки як вона вважається найбільш безпечною й не залежить від платформ. Це дає розробникам змогу створювати рішення, які працюють на всіх типах пристроїв. Наша команда розробляє різні типи enterprise-додатків, зокрема десктопні, веб-, хмарні, мобільні й інтеграційні рішення.

C++

C++ — одна з найшвидших і найуніверсальніших мов програмування. Її велика база бібліотек, фреймворків і інструментів дає змогу програмістам бути гнучкими в розробці програмних рішень. Завдяки цим перевагам розробники C ++ можуть створювати високоякісні та ефективні програмні рішення для роботи в мережі, забезпечення безпеки, віртуалізації, резервного копіювання, розробки вбудованого ПЗ і веб-сервісів.

Галузева експертиза

Понад 17 років ISsoft допомагає клієнтам із різних галузей створювати продукти і зменшує час та витрати на розробку програмного забезпечення.

Виробництво

Охорона здоров’я

Інформаційні технології

Фінанси

Торгівля

Сільське господарство

Медіа

Спорт і фітнес

Ресторанний бізнес

Напишіть нам
Ми обов’язково відповімо!
Check if the form is filled out correctly
Your request has been accepted, thank you. We will contact you using the contacts you provided