Salesforce

Повний цикл послуг роботи з Salesforce

Перевага рішень на базі Salesforce полягає в можливості доопрацювати й кастомізувати основну платформу за допомогою розробки власного ПЗ. Сертифіковані Salesforce-розробники ISsoft добре володіють технологіями і процесами створення додатків Salesforce, що автоматизують різні бізнес-процеси — від маркетингу до технічної підтримки клієнтів. Ми допомагаємо нашим замовникам створювати ефективні рішення для бізнесу за допомогою розробки додатків для платформи Salesforce та її інтеграції з іншими системами.

Розробка додатків для Salesforce

Команда ISsoft застосовує свій багаторічний досвід і експертизу в розробці рішень Salesforce для створення й розгортання додатків для користувачів. Наші фахівці допомагають удосконалити й автоматизувати бізнес-процеси, а також перенести наявні рішення на платформу Salesforce. Ми надаємо професійну допомогу в проходженні перевірки безпеки Salesforce і підготовці додатків до публікації на AppExchange.

Кастомізація Salesforce

Ми кастомізуємо різні рішення Salesforce, щоб адаптувати їх під бізнес-процеси наших клієнтів, зокрема:

 • Salesforce Sales Cloud
 • Salesforce Marketing Cloud
 • Salesforce Service Cloud
 • Salesforce Commerce Сloud
 • Salesforce Analytics Cloud
 • Salesforce Healthcare Cloud
 • Salesforce Einstein Analytics

Наші спеціалісти використовують Salesforce Classic і Lightning Framework, щоби налаштувати інтерфейс користувача відповідно до потреб клієнтів і вимог бізнесу.

Міграція Salesforce

Salesforce-інженери ISsoft допомагають клієнтам переносити дані зі сторонніх систем в Salesforce, а також між середовищами Salesforce. Ми проводимо безпечну та швидку міграцію для готових чи кастомізованих рішень, наприклад, міграцію з MVC на front-end модель, без втрати даних клієнтів і перебоїв у роботі бізнесу.

Переклад програмної логіки в декларативну

Для використання Salesforce-рішення важливо розуміти принципи його роботи. Ми можемо допомогти нашим клієнтам в адмініструванні Salesforce, а саме перекласти програмну логіку в декларативну, щоби робочі процеси й операції були зручнішими для клієнтів.

Інтеграція Salesforce

Ми допомагаємо нашим клієнтам інтегрувати Salesforce з іншими системами, наприклад, ERP, e-commerce рішеннями, веб-аналітикою та іншими. Наші Salesforce-розробники вміють створювати налаштовувані інтеграційні модулі й кастомізувати готові програми з AppExchange, щоби забезпечити ефективну інтеграцію відповідно до бізнес-завдань клієнтів.

Підтримання й обслуговування Salesforce

Команда Salesforce-розробників і адміністраторів ISsoft гарантує безпеку та продуктивність програмного забезпечення Salesforce для клієнтів компанії. Ми надаємо повну підтримання й обслуговування додатків Salesforce, зокрема:

 • Адміністрування даних
 • Налаштування відстеження потоків і процесів
 • Моніторинг активності системи
 • Налаштування безпеки й усунення несправностей
 • Керування ліцензіями
 • Оновлення системи

Оптимізація моделі безпеки

Наша команда інженерів покращує модель безпеки Salesforce, щоби захистити систему від злому і крадіжки даних. Ми додаємо різні елементи інформаційної безпеки в системи клієнта для унеможливлення несанкціонованого доступу до конфіденційних даних, такі як налаштування верифікації, дозволів безпеки, моделі спільного використання, рольової ієрархії й інші.

Галузева експертиза

Понад 17 років ISsoft допомагає клієнтам із різних галузей створювати продукти і зменшує час та витрати на розробку програмного забезпечення.

Виробництво

Охорона здоров’я

Інформаційні технології

Фінанси

Торгівля

Сільське господарство

Медіа

Спорт і фітнес

Ресторанний бізнес

Напишіть нам
Ми обов’язково відповімо!
Check if the form is filled out correctly
Your request has been accepted, thank you. We will contact you using the contacts you provided