Веб-розробка

Повний комплекс послуг веб-розробки

ISsoft допомагає клієнтам розробити з нуля веб-рішення, що масштабуються, чи перетворити застарілі системи в сучасні рішення. Ми гарантуємо прозору реалізацію проєкту й команди професійних розробників для створення веб-рішень — від MVP до масштабних платформ.

Масштабні розподілені системи

Ми пропонуємо розробку надійних веб-рішень для автоматизації процесів на підприємствах. Наші спеціалісти розробляють системи й додатки для організації бізнес-процесів і управління керування ресурсами й даними. Ми створюємо рішення, що масштабуються і відповідають бізнес-потребам наших клієнтів на основі їх вимог.

E-commerce рішення на замовлення

Ми створюємо веб-додатки будь-яких рівнів складності й завантаженості для електронної комерції. Наша команда розробляє програмне забезпечення для трейдингу, бронювання готелів або нерухомості, платіжних шлюзів і тематичних порталів. Ми допомагаємо нашим клієнтам застосувати досвід користувачів відповідно до їхніх потреб.

Інтеграція AI у веб-додатки

AI дає змогу дозволяє компаніям використовувати веб-додатки на якісно новому рівні, щоби підвищити продуктивність бізнесу, зменшити витрати й залучити більше клієнтів. Ми розробляємо індивідуальні рішення на основі AI для досягнення бізнес-цілей клієнтів. Наші веб-розробники мають досвід проектування й інтеграції AI в такі види програмного забезпечення як:

  • чат-боти й голосові пошукові системи;
  • високонавантажені веб-портали;
  • персональні цифрові помічники;
  • інтернет-магазини;
  • програмне забезпечення для предиктивної аналітики;
  • програмне забезпечення з використанням комп’ютерного зору.

Прогресивні веб-додатки

Прогресивні веб-додатки забезпечують чудовий досвід користувачам і допомагають підвищити рівень задоволеності клієнтів, завдяки швидкому обміну даними та зручному інтерфейсу користувача. Веб-розробники ISsoft використовують широкий спектр технологій, що включає Service Worker, Web App Manifest, HTTPS, app shell, push-повідомлення та інші, щоби створювати PWA найкращої якості з урахуванням потреб клієнтів.

ПЗ для збору й аналізу великих даних (Big Data) у режимі реального часу

Аналітика в режимі реального часу дозволяє компаніям приймати рішення на основі фактів, що надає велику конкурентну перевагу. Компанія ISsoft допомагає нашим клієнтам створювати ефективне програмне забезпечення для аналізу великих даних та веб-аналітики, а також розробляти AI-інструменти для персоналізації онлайн-комерції і впроваджувати ML-моделі для комплексного прогнозування.

Цифрові системи управління активами

Команда ISsoft розробляє різноманітні веб-рішення для завантаження, зберігання, управління й обміну цифровими активами клієнтів. Ми створюємо надійні й безпечні користувацькі DAM-системи для медіа, ad-tech і інших галузей. До них входять IT-системи для:

  • управління активами бренду;
  • управління активами бібліотек;
  • управління виробничими активами;
  • цифрових послуг з організації ланцюгів поставок.

Гібридні мобільні додатки

Гібридні додатки — це поєднання комплексного інтерфейсу користувача, гнучкості та високої продуктивності. Обравши гібридний додаток, наші замовники отримують швидкий процес розробки, що економить час і бюджет при випуску продукту на ринок. Наші спеціалісти вміють створювати швидкі, економні та маштабовані гібридні додатки для різних сфер.

Наш стек технологій і досвід

Наша команда досконало володіє сучасними технологіями та мовами програмування й надає якісні професійні послуги з розроблення веб-сайтів на замовлення. Наша технічна експертиза складається з:

Комплексна веб-розробка в ISsoft

Веб-розробка в ISsoft покриває повний цикл послуг — від створення концепції та прототипу до розгортання ПЗ і технічної підтримки. Комплексний підхід дозволяє нашим клієнтам повністю передати всі аспекти розробки веб-додатків нашій команді.

Наші інженери добре розбираються в новітніх передових технологіях і тенденціях. Ми використовуємо веб-фреймворки Angular, React, і Ruby й дотримуємося чітких правил для забезпечення якості коду.

Back-end розробники ISsoft вибудовують ядро веб-додатку, щоби створити надійне рішення з розширеними можливостями. Наші команди розробників використовують RESTful API і мікросервісні підходи та є експертами в cloud-native і cloud-ready архітектурах. Ми гарантуємо нашим клієнтам гнучкий і безпечний веб-додаток із розширеною архітектурою даних.

Галузева експертиза

Понад 17 років ISsoft допомагає клієнтам із різних галузей створювати продукти і зменшує час та витрати на розробку програмного забезпечення.

Виробництво

Охорона здоров’я

Інформаційні технології

Фінанси

Торгівля

Сільське господарство

Медіа

Спорт і фітнес

Ресторанний бізнес

Напишіть нам
Ми обов’язково відповімо!
Check if the form is filled out correctly
Your request has been accepted, thank you. We will contact you using the contacts you provided