ISsoft Hiring Week January 17-30, 2022

Вакансії ISsoft

Усі
Програміст
DevOps
Тестувальник
Бізнес-аналітик
Менеджер
UX/UI Дизайнер
Інтерн
Інші вакансії
more
Усі
Львів
.NET Developer Львів
.NET Developer (Internal project) Львів
.NET Developer (Property Management sphere) Львів
Android Developer (Fitness App sphere) Львів
Angular/React Developer Львів
Big Data Developer (Media Measurement sphere) Львів
Business Analyst (HVAC sphere) Львів
Business Analyst (Medical Quality Management) Львів
Business Analyst (Quality Management) Львів
Business Analyst (Wealth Management Platform) Львів
Більше

Як стати працівником ISsoft?

Шаг 1

Надіслати резюме
Ви можете відгукнутися на будь-яку з наших вакансій через зручну форму. Якщо ви не знаходите відповідну вакансію, то можете надіслати ваше резюме через форму на сайті або на адресу job@issoft.com.ua, і ми сконтактуємо з вами, коли вакансія з’явиться.

Шаг 2

Пройти співбесіду
Співбесіди в ISsoft проходять у неформальній атмосфері й займають близько години-півтори. На співбесідах завжди присутній технічний фахівець високої кваліфікації, а також менеджер, який має право прийняти рішення. Після інтерв’ю ми обов’язково зв’яжемося з вами й повідомимо результат.

Шаг 3

Прийняти пропозицію роботи
У перший робочий день вас зустрінуть спеціалісти відділу роботи з персоналом і допоможуть вирішити всі питання на новому місці роботи. Ваше робоче місце вже чекатиме повністю обладнане, а нова команда з готовністю познайомиться з вами й розповість про ситуацію на проєкті.

Перегляньте наші IT-вакансії

В ISsoft уже понад 1700 талановитих працівників. Ми постійно ростемо й розвиваємося, тому нам потрібні:

  • Програмісти. ISsoft — розробник IT-рішень для Західної Європи і США. У нашому списку понад 500 проєктів у різних сферах: від фінансів і медицини до туризму й автомобільного виробництва. Для підтримання й розвитку такої кількості проєктів потрібні девелопери, які впевнено працюють з технологіями розробки, впровадження та підтримання ПЗ.
  • Тестувальники. В ISsoft багато цікавих завдань для тестувальників із будь-яким досвідом роботи. У департаментах QA Manual і QA Automation ви зможете застосувати всі свої знання й розвивати професійні навички. Обіцяємо, буде цікаво. Відгукуйтеся на вакансії і приєднуйтесь до роботи над масштабними проєктами.
  • DevOps-інженери. DevOps-фахівці ISsoft відповідають за проєктування й тестування інфраструктури, розгортання, моніторинг та автоматизацію життєвого циклу програми. Якщо для вас це не просто перераховані завдання, а улюблена робота, якою ви горите, то з нетерпінням чекаємо вас у нашій команді.
  • Бізнес-аналітики. Аналітик — «місток» між клієнтом і компанією. Без такого фахівця просто неможливо швидко довести проєкт до завершальної стадії. Чи готові ви до нестандартних завдань? ISsoft надасть вам унікальну можливість попрацювати над складними проєктами глобального значення.
  • Дизайнери. На наших проєктах робота дизайнера полягає не тільки в опрацюванні візуальної частини й розробленні стилю, але й в аналізі статистики, проведенні опитувань користувачів і цільової аудиторії продукту, а також створенні й тестуванні прототипів. Хочете займатися різноманітними завданнями і продумувати кожен крок, щоби візуал працював на продукт? Приєднуйтесь до команди ISsoft.
  • Менеджери проєктів. Успіх проєкту значно залежить від того, наскільки якісно менеджер команди поставить процеси. Ми запрошуємо в ISsoft фахівців, у яких є досвід управління проєктами в ІТ, які вміють грамотно взаємодіяти з людьми, ефективно вибудовувати роботу команди, аналізувати й оцінювати ризики й так далі. Давайте зробимо наші проєкти ще успішнішими разом. Надсилайте резюме.
  • Інтерни. У компанії ISsoft є Тренінг-центр, у якому наші викладачі готують фахівців без досвіду до завдань на реальних проєктах. Навчання починається після проходження співбесіди та приймання на роботу. Успішно пройдений курс навчання — гарантія подальшої роботи на проєктах компанії.
Відгуки
Долучайтесь до команди!
We will answer you!