Програміст

Усі
Front End
.NET
Java
C++
Mobile
Go
Salesforce
Data & Analytics
Python
Machine Learning
Ruby
more
Усі
Львів
.NET Developer Львів
.NET Developer (Coaching Services sphere) Львів
.NET Developer (Fitness App sphere) Львів
.NET Developer (Industrial Engineering sphere) Львів
.NET Developer (Internal project) Львів
.NET Developer (Service Industry) Львів
.NET Developer (Transportation System sphere) Львів
.NET Developer (Video Streaming) Львів
.NET Full Stack Developer (Fitness App sphere) Львів
Android Developer (Broadcast Media sphere) Львів
Більше

Уже понад 17 років ISsoft займається розробкою ІТ-рішень для клієнтів Західної Європи і США. У нас 1500+ співробітників, і ми й далі ростемо й розвиваємося. Якщо ви хочете влаштуватися на роботу з цікавими завданнями, талановитими колегами і високим доходом, ми чекаємо вашого відгуку на вакансію програміста в один із наших департаментів.

Для того щоби стати частиною команди ISsoft в Білорусі, бажано мати технічну освіту, наприклад, спеціальність інженера-програміста або техніка-програміста. Також потрібні знання англійської мови на рівні Intermediate і вище, щоби спілкуватися з замовником і проходити співбесіду на проєкт. Ми чекаємо ваших відгуків на наші вакансії: зараз найбільш актуальні backend- і frontend-розробники.

Вакансії для програмістів в ISsoft

 • Front End. В ISsoft великий департамент frontend-розробки й багато проєктів, на яких можна застосовувати актуальний стек технологій. Ми в пошуках фахівця, який не боїться великих обсягів завдань і готовий всебічно розвиватися не просто як верстальник, а як фронтенд-розробник.
 • .NET, C#. Ви — різнобічний розробник і знаєте, як вирішувати завдання на всіх рівнях програми: frontend, backend і database? Мрієте брати участь в R&D в царині Machine Learning і Blockchain? Тоді чекаємо на ваше резюме. Ми цінуємо програмістів із різнобічним досвідом і пропонуємо їм кращі вакансії.
 • Java. На джавістів в ISsoft чекає багато завдань: у нас велика кількість проєктів enterprise-рівня з розробки аналітичних платформ, RPA-систем та інших рішень. Чи готові працювати програмістом на складних і цікавих проєктах? Відгукуйтеся в ISsoft!
 • C++. Ми запрошуємо на роботу програмістів, які хочуть розробляти embedded додатки, системи резервного копіювання, займатися системним програмуванням. Це про вас? Приєднуйтесь!
 • GO. Шукаєте цікаві проєкти з нетривіальними завданнями? Розробники GO в ISsoft створюють клієнт-серверні додатки, високонавантажене ПЗ, мікросервіси та інші рішення в сферах Blockchain, Digital Marketing, EdTech і FinTech для замовників із Західної Європи та США. Ставайте частиною професійної команди ISsoft!
 • Mobile (Android & iOS). Працівники Mobile-департаменту працюють із продуктами й enterprise-рішеннями, створюючи нативні і крос-платформні додатки. Хочете працювати над цікавими проєктами разом із нами? Хутчіш відгукуйтеся на вакансію й надсилайте резюме.
 • Salesforce. Відділ Salesforce в ISsoft перебуває в постійному розвитку, а отже, і в пошуку нових талановитих співробітників. З огляду на універсальність Salesforce як хмарної CRM-платформи, ви зможете працювати на проєктах у різних сферах: від медицини і спорту до контролю якості. Чи готові виводити бізнес замовників на новий рівень? Тоді чекаємо на вас!
 • Data & Analytics. «Смачні» вакансії для програмістів у Львові — це позиції розробників у департаменті Data & Analytics. І нам дуже потрібні BI developers, яким цікаво розробляти аналітичні системи, вибудовувати відмовостійкі data pipelines і вирішувати безліч інших завдань, пов’язаних із даними.
 • Python. Вакансії Python-розробників залишаються одними з найактуальніших в ISsoft. Якщо ви, як і наші програмісти, захоплені backend- та embedded-розробкою, хочете працювати з даними і брати участь у проєктах Computer Vision, то вам сподобається працювати в нашій команді.
 • Machine Learning. Фахівці з машинного навчання в ISsoft займаються розробкою, проєктуванням і підтриманням систем машинного навчання і deep learning. Ви любите працювати над нетривіальними й часом непростими завданнями? Будемо раді бачити вас у нашій ML-команді.

Что на вас чекає в компанії ISsoft?

 • Цікаві проєкти. Наші software engineers реалізували вже понад 500 проєктів і готові робити ще більше і краще. У команді однозначно «приживуться» амбітні інженери-програмісти, для яких завжди знайдуться цікаві вакансії у Львові.
 • Постійний розвиток. Щоб бути в тренді, потрібно вчитися, і ми це розуміємо. В ISsoft є Тренінг-центр, у якому здобувають знання співробітники з будь-яким досвідом роботи. Також ми регулярно влаштовуємо внутрішні мітапи, хакатони й беремо участь у конференціях.
 • Гідна оплата праці. Ваш час — найцінніший ресурс, за який ми готові платити. Відгукуючись на наші вакансії, ви можете не сумніватися в отриманні гідної оплати вашої праці.

Будемо раді бачити розробників у нашому затишному офісі у Львові — ми регулярно пропонуємо нові вакансії для інженерів-програмістів, техніків-програмістів та інших IT-фахівців.

Давайте писати відмінний код разом? Хутчіш відгукуйтеся, заповнюйте онлайн-форму, додавайте супровідний лист і резюме.

Відгуки
Долучайтесь до команди!