Ruby

Усі
Львів

Ruby-програмісти в ISsoft — це full-stack розробники, котрі ведуть проєкти клієнтів зі США та Західної Європи в таких сферах як Real Estate, Healthcare, Media, Retail та інших. Спеціалісти департаменту Ruby переважно розробляють вебсервіси та API для мобільних додатків та ігор, починаючи з пропрацювання концепції та закінчуючи випуском готової системи.

Яким Ruby-інженерам ми пропонуємо роботу?

Ми з радістю поспілкуємось та приймемо в команду розробника, який:

  1. На «відмінно» знає Ruby, HTML5, CSS, JavaScript, CoffeeScript.
  2. Впевнено працює з фреймворками ROR (Ruby on Rails) і Sinatra.
  3. У роботі застосовує принципи ООП і має досвід роботи з базами даних MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Redis.
  4. Знає англійську на рівні Intermediate і вище.
  5. Вважає себе хорошим командним гравцем, завжди пам’ятає про дедлайни й адекватно сприймає конструктивну критику.

Чому Ruby-розробники обирають ISsoft?

  1. Хороший рівень заробітної плати. Ми вміємо оцінювати досвід наших працівників і пропонуємо їм достойну винагороду.
  2. Постійний розвиток. В ISsoft є власний Тренінг-центр, де працівники компанії з будь-яким досвідом роботи можуть проходити тренінги за зовсім різними напрямами. Також ми регулярно проводимо внутрішні мітапи, хакатони і квізи. В ISsoft є спортивні команди з різних видів спорту, до яких ви зможете долучитись. Загалом, на вас чекає всебічний розвиток.
  3. Комфортна атмосфера. Просторі робочі місця, затишні офіси та безкоштовні гарячі обіди допоможуть продуктивно працювати над проєктними завданнями, не замислюючись про побутові моменти.
  4. Корпоративні заходи. Ми не тільки добре працюємо і розвиваємось, а й любимо разом відпочивати. Два незабутні корпоративи на рік, happy hours, тімбілдинги та інші святкові події дадуть вам нагоду гарно провести час із командою та колегами.

Готові долучитися до нашої команди Ruby on Rails? Заповнюйте коротку онлайн-форму, додавайте резюме та супровідний лист. Наш HR-менеджер оперативно зв’яжеться з Вами й запросить на чашку кави в один з офісів компанії.

Не знайшли вакансії, яка Вам підходить? Усе одно заповнюйте форму та надсилайте резюме. Щойно в нас з’явиться відповідна вакансія, ми радо запросимо Вас на співбесіду.

Долучайтесь до команди!